HMC032200300
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Diameter stang
20 mm
Diameter udvendig
42 mm
Diameter øje
15 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
445 mm
Model kode
HMC032200300
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
300 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
12 mm
Øjebredde cylinder
40 mm
Øjebredde top
12 mm