HFR0160050
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
25 mm
Diameter stang
16 mm
Diameter udvendig
35 mm
Diameter øje
12.1 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
160 mm
Model kode
HFR0160050
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
50 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
25 mm
Øjebredde top
25 mm