HFR0160200
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Asennusmitta
310 mm
E
G 1/4 BSP
Halkaisija sylinteri
25 mm
Halkaisija ulko
35 mm
Halkaisija varsi
16 mm
Iskunpituus
200 mm
Mallikoodi
HFR0160200
Paine max.
210 bar
Pinta
Ubehandlet
Silmän halkaisija
12.1 mm
Silmän leveyssylinteri
25 mm
Silmän yläleveys
25 mm