HFR0200200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Diameter stang
20 mm
Diameter udvendig
42 mm
Diameter øje
16.2 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
355 mm
Model kode
HFR0200200
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
200 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
30 mm
Øjebredde top
35 mm