HFR0200500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
16.2 mm
Diameter inner cylinder
32 mm
Diameter outer
42 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width cylinder
30 mm
Model code
HFR0200500
Mounting dimension
655 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm
Surface treatment
Ubehandlet
Top eye width
35 mm