HFR0200150
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
16.2 mm
Diameter inner cylinder
32 mm
Diameter outer
42 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width cylinder
30 mm
Model code
HFR0200150
Mounting dimension
305 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
150 mm
Surface treatment
Uncoated
Top eye width
35 mm