CO-16-3/4BSP
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
CO-16-3/4BSP
S600-16-26G elbow
Accessories (1)
Bushing Ø16
Artikelnummer:
B-16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
B
39,5 mm
Brand Name
FOR
C
49 mm
CH
36 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
16 mm
F
G 3/4 BSP
J
7/8-14 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
16 mm