S615-10-13G elbow BSP
S615-10-13G elbow BSP
Artikelnummer:
VO-10-1/4
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Angle
45 °
B
21 mm
Brand Name
FOR
C
29 mm
CH
19 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
F
G 1/4 BSP
J
9/16-18 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
10 mm