S600-20-33G elbow
S600-20-33G elbow
Varenummer:
CO-20-1
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing
Artikelnummer: B-20
Angle
90 °
B
44,5 mm
Brand Name
FOR
C
52,5 mm
CH
41 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
20 mm
F
G 1 BSP
J
1.1/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar