UN80X95X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
UN80X95X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
80 mm
Diameter udvendig
95 mm
H
12 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
Q2-50X60X7.5
Min. order quantity is:
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm