NI40X50X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI40X50X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar