20.30X2.40S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
20.30X2.40S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20.3 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.4 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Ofte købt sammen med
Indstik 1/2" - 13/16"-16 ORFS oml.
Varenummer:
P0808FF
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
P0404FF
Indstik 1/2" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 1/2" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 1" - 1.7/16"-12 ORFS oml.
Indstik 5/8" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 5/8" - 1"-14 ORFS oml.
Indstik 3/4" - 1"-12 ORFS oml.
Indstik 3/4" - 1"-12 ORFS oml.
Indstik 1/2" - 13/16"-16 ORFS oml. med backnut
P0808FFB
Indstik 1" - 1.11/16"-12 ORFS oml.