16.30X2.40S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
16.30X2.40S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
16.3 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.4 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C