07.66X1.78S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
07.66X1.78S
O-ring 90S
Tilbehør (1)
Indstik 1/4" - 9/16"-18 ORFS udv.
Varenummer:
P0404FMO
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
7.66 mm
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C