110.72X3.53S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
110.72X3.53S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Antal montage huller
2
Boltcirkel
106.4 mm
Diameter indvendig
110.72 mm
Drænport
G 1/4 BSP
Farve
Sort
Fortrængning
78 cm3
Materialetykkelse
3.53 mm
Moment kontinuerlig maks.
164 Nm
Monteringsflange
SAE-A2
Reces
82,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
896 rpm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Trykfald kontinuerlig maks.
160 bar