15.88X2.62S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
15.88X2.62S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.62 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring M36x2,0 28L face
O-ring M36x2,0 28L face
Artikelnummer:
OR-128L
Artikelnummer:
110.72X3.53S
O-ring
O-ring
56.75X3.53
O-ring 13/16 ORFS face
O-ring 13/16 ORFS face
OR-014
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm