UN90X110X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN90X110X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
90 mm
Diameter udvendig
110 mm
H
12 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar