UN55X65X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN55X65X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
55 mm
Diameter udvendig
65 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar