UN16X24X05.7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN16X24X05.7
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
24 mm
H
5,7 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar