UN75X95X12
Valgt variant:
UN75X95X12
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
75 mm
Diameter udvendig
95 mm
H
12 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar