UN45X65X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN45X65X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
65 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar