UN90X105X12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN90X105X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
90 mm
Diameter udvendig
105 mm
H
12 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,03 Kg
Net weight
0,03 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
Q2-50X60X7.5
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm