UN20X27X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN20X27X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
27 mm
H
6 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C