UN12X18X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN12X18X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
18 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar