UN18X30X08
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN18X30X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
18 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar