S40X50X10.5G
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
S40X50X10.5G
Enkeltvirk. manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10,5 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
315 bar