S40X50X10.5G
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
S40X50X10.5G
Enkeltvirk. manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10,5 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
315 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Kompakttætning med støttering.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
UN28X40X10
Min. order quantity is:
N48X68X10
U-cuff in synthetic rubber, N, inner diameter >50 mm