N50X65X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
N50X65X12
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
50 mm
Diameter udvendig
65 mm
H
12 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar