N35X45X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N35X45X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
45 mm
H
6 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar