UN80X100X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN80X100X12
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
80 mm
Diameter udvendig
100 mm
H
12 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar