C1-30X38X5.3
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
C1-30X38X5.3
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
38 mm
H
5,3 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar