Q3-40X50X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
Q3-40X50X10
Manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10 mm
Materiale
Gummilærred
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar