Q2-30X38X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
Q2-30X38X06
Manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
38 mm
H
6 mm
Materiale
Gummilærred
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar