NI55X70X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NI55X70X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
55 mm
Diameter outer
70 mm
H
10 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C