NI32X42X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI32X42X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
32 mm
Diameter utv.
42 mm
H
10 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar