NI16X26X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI16X26X08
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar