N22X30X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N22X30X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
6 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar