N20X35X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N20X35X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
10 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Measure sketch
U-manchet.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
NI60X75X12
U-cuff in Polyurethane, NI, inner diameter <50 mm
NI45X65X10