Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
…
Læs mere
Varenummer:
LMC300AX070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
LMC300AX070
Tilbehør (2)
Kobling 22,22 x 38mm SGEA31G02050+EGE3+SGEA31M06077
Varenummer:
AKGMM04P0016
Papirpakning B5/132
GUMP300
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
170 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C