Klokke grp 3 x B5/100-112 LMG250MFS3004E
Varenummer:
LMC250M3004E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bultcirkel
215 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
250 mm
Diameter monteringshål
185 mm
Djup
126 mm
Modell kod
LMG251MFS3004E
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
100, 112 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
3
Recess mot motor
180 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C