Bell housing SAE-B x B5/200 LMC400AFSV070
Klokke SAE-B x B5/200 LMC400AFSV070
Varenummer:
LMC400AV070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Depth
201 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
400 mm
Diameter mountinghole
305 mm
Holes circle
350 mm
Material
Aluminium
Motor size
200 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
300 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C