Bell housing ZFC x B5/160-180 LMC350AFSU104
Klokke ZFC x B5/160-180 LMC350AFSU104
…
Læs mere
Varenummer:
LMC350AU104
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
LMC350AU104
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
300 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
350 mm
Diameter monteringshål
255 mm
Djup
194 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
160, 180 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
ZFC
Recess mot motor
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C