Klokke grp 1 x B5/80 LMG200MFS1004E
Partnumber:
LMC200M1004E
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Kobling grp 1 x 19mm SGEA01FS100+EGE0+SGEA01M03048
Varenummer: AKG04FS100M
Papirpakning B5/80-90
Varenummer: GUMP200
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
87 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
1
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C