Klokke grp 1,5 x B5/100-112 LMG250MFS1M04S
Partnumber:
LMC250M1M04S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Kobling grp 1,5 x 28mm SGEA21FS1M0+EGE2+SGEA21M05060
Artikelnummer: AKG07FS1M0M
Papirpakning B5/100-112
Artikelnummer: GUMP250
Boltcirkel
215 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter montagehul
185 mm
Dybde
105 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100, 112 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
1,5
Reces mod motor
180 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C