Klokke grp 3 x B5/200 LMG400MFS3004E
Partnumber:
LMC400M3004E
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Coupling gr. 3 x 55mm SGEA51FS300+EGE5+SGEA51M09109
Partnumber: AKG16FS300Z
Brand Name
MP Filtri
Depth
205 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
400 mm
Diameter mountinghole
305 mm
Holes circle
350 mm
Material
Aluminium
Motor size
200 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3
Recess towards engine
300 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C