Klokke SAE B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
Varenummer:
LMC250AQ070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Kobling 22,22 x 28mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M05060
Varenummer: AKGMM03P0016
Papirpakning B5/100-112
Varenummer: GUMP250
Boltcirkel
215 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter montagehul
185 mm
Dybde
138 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100, 112 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
180 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C