Klokke grp 2 x B5/132 LMG300MFS2004E
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC300M2004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
LMC300M2004E
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
265 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
300 mm
Diameter monteringshål
235 mm
Djup
145 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
132 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
2
Recess mot motor
230 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C