Klokke ZFC x B5/160-180 LMC350AFSU104
Varenummer:
LMC350AU104
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Kobling ZFC x 42mm SGEG40P01045+EGE4+SGEG40M07110
Osanumero: AKGMM05P0782
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
194 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
ZFC
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C