Klokke grp 2 x B5/80-90 LMG201MFS2004E
Artikelnummer:
LMC201M2004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling grp 2 x 19mm SGEA21FS200+EGE2+SGEA21M03048
Partnumber: AKG04FS200M
Kobling grp 2 x 24mm SGEA21FS200+EGE2+SGEA21M04048
Partnumber: AKG05FS200M
Papirpakning B5/80-90
Partnumber: GUMP200
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
95 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80, 90 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
2
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C