Klokke grp 3 x B5/160-180 LMG351MFS3004S
Partnumber:
LMC351M3004S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Kobling grp 3 x 42mm SGEA51FS300+EGE5+SGEA51M07109
Artikelnummer: AKG12FS300M
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
179 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C